Samoobslužná chata Gloggnitzer Hütte je v Dolním Rakousku v horské skupině Rax a Schneeberggruppe. Chata je vzdušnou čarou necelých 9 km přibližně severozápadním směrem od Reichenau an der Rax. Chata Gloggnitzer Hütte je v nadmořské výšce 1.548 m a má kapacitu 22 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Gloggnitzer Hütte

Rax a Schneeberggruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Gloggnitzer Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Gloggnitzer Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Gloggnitzer Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Gloggnitzer Hütte v oblasti Rax a Schneeberggruppe:
   Samoobslužná chata Gloggnitzer Hütte je v oblasti Rax a Schneeberggruppe v nadmořské výšce 1.548 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Alpenverein-Gebirgsverein. Chata bývá v otevřená od poloviny ledna do poloviny listopadu. Chata je v provozu jen částečně vždy v pátek, v sobotu a v neděli. Správcem chaty je Hannes Müllegger.

Telefon na správce chaty je +43 2662 42511
E-mail: gloggnitz@gebirgsverein.at

   Na chatě Gloggnitzer Hütte je celkem 22 lůžek ve společné noclehárně (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je stále otevřená, ale jedná se jen o velmi malou nouzovou místnost.

Přístupové cesty na chatu Gloggnitzer Hütte:
horní stanice lanovky Rax-Seilbahn (Gsolhirn) (1.547 m) - 2:00 hod
Schwarzatal / Weichtalhaus (563 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Scheibwaldhöhe (1.944 m) - 1:00
Gloggnitzer Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Gloggnitzer Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Gloggnitzer Hütte - další informace na internetu:
Semmering (980 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Weidmann' pro 2 osoby
2-pokojový dům 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Sankt Aegyd am Neuwalde: rekreační dům 'Haus Ahlfeld' pro 4 osoby
2-pokojová chata 65 m2. Komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní kout, rádio a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s elektrické topení. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 18:54
Mapa stránek ...