Chata Edelweisshütte am Schneeberg je v Dolním Rakousku v oblasti Rax a Schneeberggruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 7 km přibližně západním směrem od Puchberg am Schneeberg. Chata Edelweisshütte je v nadmořské výšce 1.235 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Edelweisshütte am Schneeberg

Rax a Schneeberggruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Edelweisshütte am Schneeberg - fotografie bohužel není k dispozici
Edelweisshütte am Schneeberg - poloha na mapě
Zobrazení polohy Edelweisshütte am Schneeberg na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Edelweisshütte am Schneeberg v oblasti Rax a Schneeberggruppe:
   Chata Edelweisshütte am Schneeberg je v oblasti Rax a Schneeberggruppe v nadmořské výšce 1.235 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Edelweiss. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do listopadu. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince většinou do května. V úterý a ve středu bývá zavřeno. Chataři jsou zde Bernhard a Claudia Siebenhütter.

Telefon na chatu je +43 2636 3616
E-mail: edelweisshuette@schneeberg.tv

   Na chatě Edelweisshütte je celkem 25 lůžek. V pokojích je celkem 12 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 13 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu:
Parkování je možné na parkovišti u spodní stanice sedačkové lanovky v Losenheimu.
Klostertaler Gscheid (765 m) - 2:15 hod
Puchberg (585 m) - 3:00 hod
Losenheim (parkoviště) (870 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Edelweisshütte:
Dürre Leiten (1.252 m) - 0:20 hod
Schneeberg/Klosterwappen (2.076 m) - 3:15 hod
Schneeberg/Kaiserstein (2.061 m) - 3:00 hod
Südlicher Grafensteig (1.600 m)
Nördlicher Grafensteig (1.400 m)
Edelweisshütte am Schneeberg náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Edelweisshütte am Schneeberg na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Gutenstein (481 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Sankt Aegyd am Neuwalde: rekreační dům 'Haus Ahlfeld' pro 4 osoby
2-pokojová chata 65 m2. Komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní kout, rádio a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s elektrické topení. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Weidmann' pro 2 osoby
2-pokojový dům 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 10:06
Mapa stránek ...