Chata Edelweisshütte am Schneeberg je v Dolním Rakousku v oblasti Rax a Schneeberggruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 7 km přibližně západním směrem od Puchberg am Schneeberg. Chata Edelweisshütte je v nadmořské výšce 1.235 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Edelweisshütte am Schneeberg

Rax a Schneeberggruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Edelweisshütte am Schneeberg - fotografie bohužel není k dispozici
Edelweisshütte am Schneeberg - poloha na mapě
Zobrazení polohy Edelweisshütte am Schneeberg na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Edelweisshütte am Schneeberg v oblasti Rax a Schneeberggruppe:
   Chata Edelweisshütte am Schneeberg je v oblasti Rax a Schneeberggruppe v nadmořské výšce 1.235 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Edelweiss. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do listopadu. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince většinou do května. V úterý a ve středu bývá zavřeno. Chataři jsou zde Bernhard a Claudia Siebenhütter.

Telefon na chatu je +43 2636 3616
E-mail: edelweisshuette@schneeberg.tv

   Na chatě Edelweisshütte je celkem 25 lůžek. V pokojích je celkem 12 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 13 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu:
Parkování je možné na parkovišti u spodní stanice sedačkové lanovky v Losenheimu.
Klostertaler Gscheid (765 m) - 2:15 hod
Puchberg (585 m) - 3:00 hod
Losenheim (parkoviště) (870 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Edelweisshütte:
Dürre Leiten (1.252 m) - 0:20 hod
Schneeberg/Klosterwappen (2.076 m) - 3:15 hod
Schneeberg/Kaiserstein (2.061 m) - 3:00 hod
Südlicher Grafensteig (1.600 m)
Nördlicher Grafensteig (1.400 m)
Náhled zobrazení polohy Edelweisshütte am Schneeberg na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Gutenstein (481 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Feichtinger' pro 4 osoby
3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout, TV, TV-satelit, plochá obrazovka, kachlová kamna a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. V podkroví: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x místo ke spaní. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Weidmann' pro 2 osoby
2-pokojový dům 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2018 16:49
Mapa stránek ...