Chata Tilisunahütte je v rakouském Vorarlbersku v horské skupině Rätikon. Chata je vzdušnou čarou necelých 8 km přibližně západním směrem od St. Gallenkirch. Chata Tilisunahütte je v nadmořské výšce 2.211 m a má kapacitu 140 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Tilisunahütte

Rätikon

Tilisunahütte
Tilisunahütte01“ von Paebi - Eigenes Werk. Lizenziert unter CC BY-SA 3.0 über Wikimedia Commons.
Tilisunahütte (Rätikon)
Tilisunahütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Tilisunahütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Tilisunahütte v oblasti Rätikon:
   Chata Tilisunahütte je v oblasti Rätikon v nadmořské výšce 2.211 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Vorarlberg. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do začátku října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Helmut Fitsch.

Telefon na chatu je +43 664 1107969
E-mail: h.fitsch.tilisunahuette@gmx.at

Na chatě Tilisunahütte je celkem 140 lůžek. V pokojích je celkem 35 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 105 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 15 lidí.

Přístupové cesty na chatu Tilisunahütte:
z Tschagguns-Zentrum (784 m) - 4:30 hod
z Grabs (1.365 m) - 3:00 hod
od chaty Carschinahütte přes Klettersteig Sulzfluh - 6:00 hod
od chaty Lindauer Hütte přes Klettersteig Gauablickhöhle - 4:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Sulzfluh (2.818 m) - 2:00 hod
Weißplatte (2.630 m) - 1:30 hod
Schwarzhorn (2.460 m) - 3:36 hod
Tschaggunser Mittagsspitze (2.168 m) - 2:00 hod
chata Lindauer Hütte (1.744 m) - 3:00 hod
chata Madrisahütte (1.660 m) - 3:45 hod
chata Carschinahütte (2.236 m) - 2:00 hod
Tilisunahütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Tilisunahütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Tilisunahütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tschagguns: 3 apartmány pro 2 až 4 osoby
Tschagguns: Vícegenerační dům 'Gafazut', 1'050 m n.m.. Nad Tschagguns, ve čtvrti Latschau, 5 km od centra, klidná, slunná poloha. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek. V domě: lyžárna, ústřední topení. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo. Potraviny 5 km, restaurace 500 m, koupaliště 5 km, krytý bazén 5 km. Golfové hřiště 5 km, tenis 5 km, kabinková lanovka 1.2 km, zastávka ski-busu 1.2 km, sáňkařská dráha 1.2 km, kluziště 5 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
Ubytování Vandans: apartmán 'Sonnegg' pro 4 osoby
3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Útulné zařízení se dřevem: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 15). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 15:47
Mapa stránek ...