Chata Stubenberghaus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Randgebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 2,5 km přibližně severozápadním směrem od St. Radegund bei Graz. Chata Stubenberghaus je v nadmořské výšce 1.445 m a má kapacitu 32 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Stubenberghaus

Randgebirge

Stubenberghaus
Stubenberghaus (Randgebirge)
Stubenberghaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Stubenberghaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Stubenberghaus v oblasti Randgebirge:
   Chata Stubenberghaus je v oblasti Randgebirge v nadmořské výšce 1.445 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Graz. Chata je otevřená celoročně. Chatařem je Michael Weixler.

Telefon na chatu je +43 3132 21705 nebo +43 699 18110228
E-mail: info@stubenberghaus.at

Na chatě Stubenberghaus je celkem 32 lůžek v pokojích. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Stubenberghaus: parkování je možné u spodní stanice lanovky v St. Radegund z Fuß der Leber (478 m) - 2:30 hod od spodní stanice lanovky Nordlift (1.050 m) - 1:15 hod od horní stanice lanovky Schöckel (1.445 m) - 5 minut od Schöckelkreuz (1.125 m) - 1:00 hod ze St. Radegund (787 m) - 1:30 hod
Stubenberghaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Stubenberghaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Graz (365 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 10:07
Mapa stránek ...