Chata Ottokar Kernstock Haus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Randgebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 6.5 km přibližně východním směrem od Bruck an der Mur. Chata Ottokar Kernstock Haus je v nadmořské výšce 1.619 m a má kapacitu 24 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Ottokar Kernstock Haus

Randgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Ottokar Kernstock Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Ottokar Kernstock Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Ottokar Kernstock Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Ottokar Kernstock Haus v oblasti Randgebirge:
   Chata Ottokar Kernstock Haus je v oblasti Randgebirge v nadmořské výšce 1.619 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Bruck an der Mur. V létě bývá chata v provozu od začátku června do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu do května, ale pouze od pátku do neděle. Chatařem je Gerald Routil.

Telefon na chatu je +43 3864 6761, +43 664 3448846
E-mail: g.routil@gmx.net

Na chatě Ottokar Kernstock Haus je celkem 24 lůžek. V pokojích je celkem 14 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 10 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Ottokar Kernstock Haus:
z Bruck an der Mur - 3:15 hod
z Frauenbergu - 1:45 hod
z Kapfenbergu - 3:15 hod
z Perneggu - 3:15 hod
z Pischkalmu - 1:30 hod
z Schafferwerke - 3:15 hod
ze St. Marein im Mürztal - 3:15 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Rennfeldgipfel (1.630 m)
Ottokar Kernstock Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Ottokar Kernstock Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Ottokar Kernstock Haus - další informace na internetu:
Kapfenberg (502 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Pernegg an der Mur: rekreační dům 'Krechen Alm' pro 8 osob
5-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích. Prostorné, účelné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio a CD. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování
Ubytování Thörl: apartmán 'Rossegger' pro 3 osoby
2-pokojový byt ve zvýšeném přízemí. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s panoramatickým oknem s TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba) s 1x pohovka a jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 13:42
Mapa stránek ...