Chata Karl Lechner Haus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Randgebirge. Chata je vzdušnou čarou necelých 5 km přibližně jižním směrem od Steinhaus am Semmering. Chata Karl Lechner Haus je v nadmořské výšce 1.450 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Karl Lechner Haus

Randgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Karl Lechner Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Karl Lechner Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Karl Lechner Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Karl Lechner Haus v oblasti Randgebirge:
   Chata Karl Lechner Haus je v oblasti Randgebirge v nadmořské výšce 1.450 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Stuhlecker. V létě bývá chata v provozu od konc května do poloviny října od pátku do neděle. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Guenter Stifter.

Telefon na chatu je +43 676 4464643 nebo +43 664 4029066

   Na chatě Karl Lechner Haus je celkem 25 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Karl Lechner Haus:
z Pfaffensattel (1.372 m) - 1:00 hod
ze Spital am Semmering (778 m) - 2:00 hod
ze Steinhaus - 2:50 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Stuhleck (1.783 m) - 1:00 hod
Pfaffensattel (1.372 m) - 1:00 hod
Stuhleck - Peter Rosegger-Haus - Pretulalpe (1.783 m) - 2:30 hod
Karl Lechner Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Karl Lechner Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Karl Lechner Haus - další informace na internetu:
Semmering (980 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Feichtinger' pro 4 osoby
3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout, TV, TV-satelit, plochá obrazovka, kachlová kamna a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. V podkroví: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x místo ke spaní. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Weidmann' pro 2 osoby
2-pokojový dům 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 17:27
Mapa stránek ...