Samoobslužná chata Gaston Lippitt Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Randgebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 8,5 km přibližně východním směrem od Pernegg an der Mur. Chata Gaston Lippitt Hütte je v nadmořské výšce 1.200 m a má kapacitu 16 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Gaston Lippitt Hütte

Randgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Gaston Lippitt Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Gaston Lippitt Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Gaston Lippitt Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Gaston Lippitt Hütte v oblasti Randgebirge:
   Samoobslužná chata Gaston Lippitt Hütte je v oblasti Randgebirge v nadmořské výšce 1.200 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Mixnitz. Chata je k dispozici celoročně, ale je zamčená a návštěva je možná jen po předchozí domluvě se správcem chaty a po vyzvednutí klíčů. Správcem chaty je Gerhard Jantscher.

Telefon na správce je +43 3867 5292, +43 664 1009408

   Na chatě Gaston Lippitt Hütte je celkem 16 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Jedná se o samoobslužnou chatu, na které není trvale přítomen ani chatař ani žádný personál.

Přístupové cesty na chatu Gaston Lippitt Hütte:
K chatě je možné dojet autem z Teichalmu, ale parkování je zde pouze pro 2 auta. V nedalekém Teichalmu je míst k parkování dostatek.
Breitenau (600 m) - 4:15 hod
Mixnitz-Bärenschützklamm (450 m) - 3:15 hod
St. Jakob (600 m) - 4:15 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Plankogel (1.531 m) - 3:00 hod
Osser (1.548 m) - 2:00 hod
Hochlantsch (1.723 m) - 1:30 hod
Rote Wand (1.500 m) - 2:00 hod
Heulantsch (1.500 m) - 0:45 hod
Gaston Lippitt Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Gaston Lippitt Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Gaston Lippitt Hütte - další informace na internetu:
Kapfenberg (502 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Pernegg an der Mur: rekreační dům 'Krechen Alm' pro 8 osob
5-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích. Prostorné, účelné a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, rádio a CD. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.9.2018 01:53
Mapa stránek ...