Chata Alois Günther Haus je v horské oblasti Randgebirge v rakouském Štýrsku na vrcholu Stuhleck. Chata je vzdušnou čarou asi 5,5 km jihovýchodně od Spital am Semmering. Chata Alois Günther Haus je v nadmořské výšce 1.495 m a má kapacitu 58 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Alois Günther Haus

Randgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Alois Günther Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Alois Günther Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Alois Günther Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Alois Günther Haus v oblasti Randgebirge:
   Chata Alois Günther Haus je v oblasti Randgebirge v nadmořské výšce 1.495 m na vrcholu Stuhleck. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Edelweiss. Chata bývá otevřená od poloviny června do poloviny října. V zimním období bývá otevřeno od začátku prosince do poloviny dubna. Chata má kapacitu 58 lůžek, z toho je 25 lůžek v pokojích a 33 ve společných noclehárnách. Od roku 2012 je v provozu na jih orientovaná terasa pro až 56 návštěvníků.
Telefon na chatu je +43 650 3710194 nebo +43 3853 300
E-mail: oliver.kotzinger@gmail.com

Příjezd autem je možný po placené silnici.

Přístupové cesty na chatu:
horní stanice lanovky Hühnerkogel (1.370 m) - 1:30 hod.
Pfaffensattel (1.372 m) - 1:30 hod.
Rettenegg (862 m) - 3:45 hod.
Spital am Semmering (777 m) - 4:00 hod.
Steinhaus am Semmering (825 m) - 4:00 hod
Pfaffensattel (1.372 m) - 1:30 hod.
Mürzzuschlag (670 m) - 5:30 hod
Alois Günther Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Alois Günther Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Semmering (980 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Feichtinger' pro 4 osoby
3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout, TV, TV-satelit, plochá obrazovka, kachlová kamna a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. V podkroví: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x místo ke spaní. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Weidmann' pro 2 osoby
2-pokojový dům 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 00:13
Mapa stránek ...