Chata Südwiener Hütte je v rakouském Salcbursku v horské skupině Radstädter Tauern. Chata je vzdušnou čarou necelých 7 km přibližně západním směrem od Obertauern. Chata Südwiener Hütte je v nadmořské výšce 1.802 m a má kapacitu 49 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Südwiener Hütte

Radstädter Tauern

Südwiener Hütte
Suedwiener Huette“ von Mikmaq - Eigenes Werk. Lizenziert unter CC BY 3.0 über Wikimedia Commons.
Südwiener Hütte (Radstädter Tauern)
Südwiener Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Südwiener Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Südwiener Hütte v oblasti Radstädter Tauern:
   Chata Südwiener Hütte je v oblasti Radstädter Tauern v nadmořské výšce 1.802 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Gebirgsverein. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do poloviny října. V zimní sezóně bývá otevřená od poloviny prosince většinou do poloviny dubna (podle sněhových podmínek). Chatařem je Siegfried Zeilinger.

Telefon na chatu je +43 664 6084441103
E-mail: Siegfried.Zeilinger@gebirgsverein.at

Na chatě Südwiener Hütte je celkem 49 lůžek. V pokojích je celkem 25 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 24 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Südwiener Hütte:
z Flachau (927 m) - 3:00 hod
z Gnadenbrücke (1.266 m) - 1:30 hod
z Hintergnadenalm (1.326 m) - 1:00 hod
z Obertauern (1.664 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Spirzinger (2.066 m) - 1:00 hod
Spazeck (2.065 m) - 1:00 hod
Kleiner Pleißlingkeil (2.418 m) - 2:15 hod
Großer Pleißlingkeil (2.501 m) - 2:30 hod
Hintere Großwand (2.436 m) - 3:00 hod
Glöcknerin (2.432 m) - 3:30 hod
Steinfeldspitze (2.344 m) - 2:00 hod
chata Franz Fischer Hütte (2.020 m) - 5:30 hod
chata DAV Haus Obertauern (1.735 m) - 1:45 hod
Südwiener Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Südwiener Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Südwiener Hütte - další informace na internetu:
Obertauern (1741 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Obertauern: rekreační dům 'Steindlwald' pro 10 osob
5-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup. 1x velký pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Sprcha. V horním patře: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na zahradu, na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Flachau: 2 apartmány, oba pro 4 osoby
Flachau: Velmi rekreační obec, ideální pro pobyt s dětmi. 'Sonnberg'. Ve čtvrti Reitdorf, klidná poloha ve svahu. Společné: pozemek s přírodní zahrada, rybník. Ping-pong, plážový volejbal, ohniště, grilovací kout, dětské hřiště (pískoviště). V rekreačním zařízení: recepce, společenská místnost, sauna, parní lázeň, herní místnost, trampolína, kiosek. K dispozici: jízdní kola, dětská jízdní kola. Donáška pečiva. Parkovací místo na pozemku. Obchod 700 m, autobusová zastávka 50 m, termální bazén 'Amadé' 1.8 km, jezero ke koupání 'Reitecksee' 50 m. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km, jízdárna 50 m, lyžařské centrum 1 km, lyžařská škola 1 km. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů. ...

V okolí je více ubytování (ještě dalších 8). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 13:55
Mapa stránek ...