Chata Anton Schosser Hütte je Horním Rakousku v horské oblasti Oberösterreichische Voralpen. Chata je vzdušnou čarou 2,6 km jihozápadně od Losensteinu. Chata Anton Schosser Hütte je v nadmořské výšce 1.157 m a má kapacitu 24 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Anton Schosser Hütte

Oberösterreichische Voralpen

Obrázek nemáme k dispozici
Anton Schosser Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Anton Schosser Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Anton Schosser Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Anton Schosser Hütte v oblasti Oberösterreichische Voralpen:
   Chata Anton Schosser Hütte je v oblasti Oberösterreichische Voralpen v nadmořské výšce 1.157 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu sekci Steyr. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od prosince většinou do března. Na chatě není Winterraum. V ponělí bývá chata zavření. Chatařem je Martin Feiglstorfer. Ubytovací kapacita chaty Anton Schosser Hütte je 24 osob. V pokoji jsou 4 lůžka, ve společné noclehárně (Matratzenlager) je 20 lůžek.
Telefon na chatu je +43 7255 20620
E-mail: ebner.maria@gmx.net

Přístupové cesty na chatu:
nádraží Trattenbach - 3:30 hod
Losenstein (350 m) - 3:00 hod

Vrcholy v okolí:
Hohe Dirn (1.134 m) - 0:30 hod
Sonnkogel (1.177 m) - 0:30 hod
Schneeberg (1.244 m) - 2:00 hod
Náhled zobrazení polohy Anton Schosser Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.3.2018 05:54
Mapa stránek ...