Chatu Murauer Hütte najdete v rakouském Štýrsku v horské skupině Nockberge. Chata je vzdušnou čarou asi 3,4 km jihozápadně od Murau. Chata Murauer Hütte je v nadmořské výšce 1.583 m a má kapacitu 19 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Murauer Hütte

Nockberge

Obrázek nemáme k dispozici
Murauer Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Murauer Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Murauer Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Murauer Hütte v oblasti Nockberge:
   Chata Murauer Hütte je v horské oblasti Nockberge v nadmořské výšce 1.583 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Murau. Chata bývá v letním období v provozu od začátku května do druhé poloviny října. V letním období je každé pondělí zavřeno. V zimě bývá otevřeno od začátku prosince do konce března a v zimním období není žádný zavírací den. Chatařem na chatě Murauer Hütte je Sieglinde Zwanziger. Chata má kapacitu 19 lůžek. Je zde jeden 4-lůžkový pokoj, jeden 5-ti lůžkový pokoj a čtyči dvoulůžkové pokoje. Na chatě není žádný Winterraum ani společná noclehárna. K chatě Murauer Hütte je možné dojet autem.
Telefon na chatu je +43 3532 2733, +43 664 4365598
E-mail: murauerhuette@oeav.at

Přístupové cesty na chatu:
z Murau po Alpenstrasse - 8 km (autem 0:15 hod)
z Murau (829 m) pěšky po cestě 09 a 132 - 2:00 hod

Vrcholy v okolí:
Frauenalpe (1.997 m) - 1:05 hod
Ackerlhöhe (2.040 m) - 3:00 hod
Prankerhöhe (2.166 m) - 5:00 hod
Goldachnock (2.171 m) - 5:30 hod
Náhled zobrazení polohy Murauer Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Murauer Hütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Murau: rekreační dům 'Meierei' pro 8 osob
6-pokojová chata 150 m2 na 2 podlažích. Prostorné, stylové zařízení se dřevem: velký vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x místo ke spaní a krbová kamna. Velká, místnost na zavazadla. Kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 3x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Dřevěné podlahy. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: dřevo (zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování
Ubytování Murau: 2 apartmány pro 8 až 9 osob
Murau: Moderní, komfortní rekreační osada 'Feriendorf Murau', obklopen loukami. Mimo obec, 2 km od centra, slunná poloha ve svahu, 100 m od lesa, 5 km od sjezdovek. Společné: dětské hřiště. V domě: sušák lyžařských bot. Parkovací místo u domu. Potraviny 1 km, restaurace 1 km, koupaliště 500 m. Lyžařské centrum 5 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Kreischberg, Frauenalpe. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Kreischberg zdarma. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 9). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.3.2018 16:52
Mapa stránek ...