Chatu Murauer Hütte najdete v rakouském Štýrsku v horské skupině Nockberge. Chata je vzdušnou čarou asi 3,4 km jihozápadně od Murau. Chata Murauer Hütte je v nadmořské výšce 1.583 m a má kapacitu 19 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Murauer Hütte

Nockberge

Obrázek nemáme k dispozici
Murauer Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Murauer Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Murauer Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Murauer Hütte v oblasti Nockberge:
   Chata Murauer Hütte je v horské oblasti Nockberge v nadmořské výšce 1.583 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Murau. Chata bývá v letním období v provozu od začátku května do druhé poloviny října. V letním období je každé pondělí zavřeno. V zimě bývá otevřeno od začátku prosince do konce března a v zimním období není žádný zavírací den. Chatařem na chatě Murauer Hütte je Sieglinde Zwanziger. Chata má kapacitu 19 lůžek. Je zde jeden 4-lůžkový pokoj, jeden 5-ti lůžkový pokoj a čtyči dvoulůžkové pokoje. Na chatě není žádný Winterraum ani společná noclehárna. K chatě Murauer Hütte je možné dojet autem.
Telefon na chatu je +43 3532 2733, +43 664 4365598
E-mail: murauerhuette@oeav.at

Přístupové cesty na chatu:
z Murau po Alpenstrasse - 8 km (autem 0:15 hod)
z Murau (829 m) pěšky po cestě 09 a 132 - 2:00 hod

Vrcholy v okolí:
Frauenalpe (1.997 m) - 1:05 hod
Ackerlhöhe (2.040 m) - 3:00 hod
Prankerhöhe (2.166 m) - 5:00 hod
Goldachnock (2.171 m) - 5:30 hod
Murauer Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Murauer Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Murauer Hütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Murau: rekreační dům 'Feriendorf Murau' pro 12 osob
5-pokojová chata 135 m2. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s TV-satelit (plochá obrazovka). 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, koupelna/WC, vířivou vanou. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování
Ubytování Murau: apartmán 'Roseggerstraße' pro 7 osob
4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Prostorné, útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC, koupelna/sprcha/WC, hydromasážní sprcha. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (3 auta). Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 9). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 10:03
Mapa stránek ...