Chata Esebeckhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Nockberge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Stadl an der Mur. Chata Esebeckhütte je v nadmořské výšce 1.747 m a má kapacitu 20 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Esebeckhütte

Nockberge

Obrázek nemáme k dispozici
Esebeckhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Esebeckhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Esebeckhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Esebeckhütte v oblasti Nockberge:
   Samoobslužná chata Esebeckhütte je v oblasti Nockberge v nadmořské výšce 1.747 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Murau. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce září. V zimní sezóně bývá otevřená od začátku prosince většinou do konce března. Správcem chaty je Gertraud Prietl.

Telefon na správce chaty je +43 664 4551987 nebo +43 664 4552070
E-mail: Gertraud.Prietl@gmx.at

   Na chatě Esebeckhütte je celkem 20 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Chata bývá uzamčená a rezervovat je nutné předem přes kontakt na správce chaty. Chata je samoobslužná a není zde trvale přítomen žádný personál.

Přístupové cesty na chatu:
horní stanice kabinové lanovky Kreischberg - 0:20 hod
Rieglerhütte (1.745 m) - 0:30 hod
Stadl, St. Lorenzen (884 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Esebeckhütte:
Frauenalpegipfel (1.997 m) - 7:00 hod
Prankerhöhe (2.166 m) - 3:00 hod
Kirbisch (2.140 m) - 2:00 hod
Kreischberg (1.981 m) - 1:00 hod
Goldachnock (2.171 m) - 2:00 hod
Esebeckhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Esebeckhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Esebeckhütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Sankt Georgen am Kreischberg: celkem 4 apartmány pro 9 až 10 osob
Útulná, velmi komfortní rekreační obec 'Chalets Kreischberg'. 200 m od sjezdovek, na úpatí hory hory. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek. Whirlpool, terasa, zahradní nábytek. V domě: Wireless LAN [WLAN], infrasauna. Parkovací místo u domu. Obchod 800 m, restaurace 50 m, pekárna, kavárna 100 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Nádraží 'Murtalbahn' 500 m. Visutá lanovka, sedačková lanovka, lyžařské sjezdovky, půjčovna lyží, lyžařská škola, dětská lyžařská škola 200 m. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz. Předání klíčů probíhá v agentuře Alps Residence ve městě Ferienpark 100. Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Ubytování
Ubytování Stadl an der Mur: 3 apartmány pro 6 až 9 osob
Stadl an der Mur: Moderní rekreační osada 'Almdorf Stadl', obklopen loukami. 40 domy v komplexu, mimo obec, 2 km od centra, klidná, slunná poloha, 500 m od jezera, 10 km od sjezdovek. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, jezero ke koupání 'Stadl an der Mur' 500 m. Tenis 500 m, lyžařské centrum 10 km. Atrakce v blízkosti: Mineralienmuseum Turracher Höhe, Burg Finstergrün Rammingsetin, Nockflitzer Turracher Höhe. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Flattnitz 10 km, Kreischberg 12 km, Turracher Höhe 21 km. Známá jezera v okolí: Badesee Stadl ...

V okolí je více ubytování (ještě dalších 9). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 19:53
Mapa stránek ...