Chata Esebeckhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Nockberge. Chata je vzdušnou čarou asi 4,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Stadl an der Mur. Chata Esebeckhütte je v nadmořské výšce 1.747 m a má kapacitu 20 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Esebeckhütte

Nockberge

Obrázek nemáme k dispozici
Esebeckhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Esebeckhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Esebeckhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Esebeckhütte v oblasti Nockberge:
   Samoobslužná chata Esebeckhütte je v oblasti Nockberge v nadmořské výšce 1.747 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Murau. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce září. V zimní sezóně bývá otevřená od začátku prosince většinou do konce března. Správcem chaty je Gertraud Prietl.

Telefon na správce chaty je +43 664 4551987 nebo +43 664 4552070
E-mail: Gertraud.Prietl@gmx.at

   Na chatě Esebeckhütte je celkem 20 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Chata bývá uzamčená a rezervovat je nutné předem přes kontakt na správce chaty. Chata je samoobslužná a není zde trvale přítomen žádný personál.

Přístupové cesty na chatu:
horní stanice kabinové lanovky Kreischberg - 0:20 hod
Rieglerhütte (1.745 m) - 0:30 hod
Stadl, St. Lorenzen (884 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Esebeckhütte:
Frauenalpegipfel (1.997 m) - 7:00 hod
Prankerhöhe (2.166 m) - 3:00 hod
Kirbisch (2.140 m) - 2:00 hod
Kreischberg (1.981 m) - 1:00 hod
Goldachnock (2.171 m) - 2:00 hod
Esebeckhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Esebeckhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Esebeckhütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Sankt Georgen am Kreischberg: rekreační dům 'Kreischberg' pro 6 osob
3-pokojový řadový dům 75 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj s krbová kamna a TV-satelit. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. Otevřená malá galerie, výška stropu 20 - 80 cm s 2x lůžko. Koupelna/WC. Balkon, velká terasa 30 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. U dvou možností spaní v pokoji se jedná o lůžka nad sebou.
Ubytování
Ubytování Sankt Georgen am Kreischberg: celkem 6 apartmánů pro 3 až 4 osoby
Sankt Lorenzen, Murau: Moderní rekreační středisko 'Kreischberg'. 74 domy v rezidenci. Na kraji obce, 500 m od sjezdovek, v zeleni. Společné: park s louka k odpočinku, rybník, krytý bazén (9 x 13 m, bazén otevřen 08:00-20:00). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], sauna, solárium (extra), relaxační místnost, wellness, stolní fotbal, slunná terasa, pračka (společné, extra). Centrální parkoviště. Obchod 1 km, potraviny 1 km. Lanová dráha 500 m, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Brauerei Murau 8 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Kreischberg 500 m. Známá jezera v okolí: Badesee Stadl 10 km. Turistické oblasti Frauenalpe 15 ...

V okolí je více ubytování (ještě dalších 9). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.6.2018 13:31
Mapa stránek ...