Chata Muttekopfhütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Lechtaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 6 km přibližně sevrozápadním směrem od Imstu. Chata Muttekopfhütte je v nadmořské výšce 1.934 m a má kapacitu 60 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Muttekopfhütte

Lechtaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Muttekopfhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Muttekopfhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Muttekopfhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Muttekopfhütte v oblasti Lechtaler Alpen:
   Chata Muttekopfhütte je v oblasti Lechtaler Alpen v nadmořské výšce 1.934 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Imst-Oberland. V létě bývá chata v provozu od začátku června do konce září. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Andreas Riml.

Telefon na chatu je +43 664 1236928
E-mail: info@muttekopf.at

Na chatě Muttekopfhütte je celkem 60 lůžek. V pokojích je celkem 20 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 40 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem a vejde se sem 10 lidí.

Přístupové cesty na chatu Muttekopfhütte:
od horní stanice lanovky Alpjoch (2.121 m) - 0:40 hod
z Hahntennjoch (1.900 m) - 2:00 hod
z Imstu (828 m) - 3:00 hod
od prostřední stanice lanovky Imster-Bergbahnen (1.500 m) - 1:30 hod
od parkoviště Obermarkter Alm (1.560 m) - 1:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Muttekopf (2.777 m) - 2:30 hod
Vorderer Plattein (2.565 m) - 2:30 hod
Hinterer Plattein (2.731 m) - 2:30 hod
Imster Höhenweg (2.560 m) - 8:30 hod
Imster Klettersteig (2.632 m) - 3:15 hod
Muttekopfhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Muttekopfhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Imst (830 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Fließ: apartmán 'Walch' pro 4 osoby
2-pokojový byt 75 m2, ve zvýšeném přízemí. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Otevřený obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a rádio. Sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: soukromý vstup.
Ubytování
Ubytování Ötz: apartmán 'Bichleregg' pro 4 osoby
2-pokojový byt 64 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (115 cm v délce 172 cm), TV-satelit (plochá obrazovka), rádio, CD a DVD. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 4. Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 26). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 18:19
Mapa stránek ...