Chata Wolfsberger Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Lavanttaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 14 km přibližně západním směrem od Wolfsbergu. Chata Wolfsberger Hütte je v nadmořské výšce 1.850 m a má kapacitu 24 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Wolfsberger Hütte

Lavanttaler Alpen

Wolfsberger Hütte
Wolfberger Hütte3“ von Mefusbren69 - Eigenes Werk. Lizenziert unter Public domain über Wikimedia Commons.
Wolfsberger Hütte (Lavanttaler Alpen)
Wolfsberger Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Wolfsberger Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Wolfsberger Hütte v oblasti Lavanttaler Alpen:
   Chata Wolfsberger Hütte je v oblasti Lavanttaler Alpen v nadmořské výšce 1.850 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Wolfsberg. V létě bývá chata v provozu od konce května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od Vánoc většinou do začátku ledna. Chatařem je Richard Bester.

Telefon na chatu je +43 676 5837510
E-mail: richard.bester@chello.at

Na chatě Wolfsberger Hütte je celkem 24 lůžek. V pokojích je celkem 6 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 18 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je malá a v zimě zamřená AV-líčem.

Přístupové cesty na chatu Wolfsberger Hütte:
z Diex (1.152 m) - 4:00 hod
z Eberstein (568 m) - 4:00 hod
z Griffnerberg (705 m) - 5:00 hod
od chaty Klippitztörlhütte (1.644 m) - 4:00 hod
z Wolfsberg (460 m) - 5:00 hod
od chaty Offnerhütte (1.668 m) - 1:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Ladinger Spitze (2.079 m) - 45 minut
Gertrusk (2.044 m) - 1:15 hod
Großer Sauofen (1.895 m) - 45 minut
Wolfsberger Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Wolfsberger Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Klagenfurt am Wörthersee (443 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Sankt Michael im Lavanttal: rekreační dům 'Waldfriedenhütte' pro 6 osob
4-pokojový selský dům 70 m2 na 3 podlažích. Velmi jednoduché a účelné zařízení: vstup. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x lůžko. Vstup na balkon. Velká obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Topení dřevem. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s 1x pohovka. Sprcha/WC. Balkon. K dispozici: pračka, dřevo (zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Ubytování
Ubytování St. Stefan im Lavanttal: rekreační dům 'Schönhart' pro 5 osob
4-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Komfortní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit, plochá obrazovka, rádio a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. E-topení, topení dřevem. Dřevěné podlahy. Balkon 10 m2, jihovýchodní orientace, velká terasa. Lehátka (3x), odkládací místnost. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: dětská postýlka, dřevo (extra). Pozor prosím: nekuřácký dům. 2 domácí zvířata (psi) povolena.

V okolí je více ubytování (ještě další 3). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 18:51
Mapa stránek ...