Chata Kapunerhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Lavanttaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelé 3 km přibližně východojihovýchodním směrem od hraničního přechodu Bachholz mezi Rakouskem a Slovinskem (silnice B76). Chata Kapunerhütte je v nadmořské výšce 1.003 m a slouží pouze jako nouzové přístřeší - není určená k přespávání - jedná se o samoobslužnou chatu. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kapunerhütte

Lavanttaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Kapunerhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Kapunerhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Kapunerhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Kapunerhütte v oblasti Lavanttaler Alpen:
   Chata Kapunerhütte je v oblasti Lavanttaler Alpen v nadmořské výšce 1.003 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Graz-St. G.V. Chata je bez trvalé obsluhy (samoobslužná chata) a je otevřená celoročně. Na chatě není přítomen žádný chatař ani obsluha.

   Chata není určena pro přespávání - jedná se pouze o nouzové přístřeší, případně o denní odpočinkové místo.

Přístupové cesty na chatu Kapunerhütte:
Eibiswald (365 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Kapunerkogel - 0:15 hod
Kapunerhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Kapunerhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Kapunerhütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Arnfels: rekreační dům 'Eichberg' pro 7 osob
5-pokojová chata 160 m2 na 2 podlažích. Velmi komfortní a osobité zařízení: velký vstup. Obývací pokoj s TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. Vstup na terasu. Velká kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, TV-satelit. Vstup na terasu. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x pohovka (90 cm, v délce 180 cm), 1x dvoulůžko a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x velký pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, sprcha/WC, TV-satelit a rádio. 1x pokoj s 2x lůžko. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Parketové podlahy. 2x balkon, velká terasa. Zahradní ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 07:30
Mapa stránek ...