Chatu Brendlhütte najdete v rakouském Štýrsku v horské skupině Lavanttaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 10 km přibližně západním směrem od Schwanbergu. Chata Dümlerhütte je v nadmořské výšce 1.566 m a má kapacitu 52 lůžek. Chata je soukromá. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Brendlhütte

Lavanttaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Brendlhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Brendlhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Brendlhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Brendlhütte v oblasti Lavanttaler Alpen:
   Chata Brendlhütte je v horské oblasti Lavanttaler Alpen v nadmořské výšce 1.566 m. Brendlhütte je soukromá chata. Bývá v provozu v letním období. Majitelkou chaty je paní Raunjak. Kapacita chaty je 63 lůžek. V pokojích je 11 lůžek a ve společných noclehárnách je celkem 52 lůžek. Chata byla Rakouským alpským svazem prodána v roce 2010. Momentálně nemáme o chatě žádné podrobnější informace.
Telefon na majitele chaty je +43 650 5513152

Přístupové cesty na chatu:
Liechtensteinsäge (1.200 m) - 1:00 hod
Oswald (747 m) - 2:30 hod
Schwanberg (500 m) - 4:30 hod
St. Anna (1.037 m) - 2:30 hod

Horské vrcholy v okolí chaty Brendlhütte:
Großer Speikkogel (2.141 m) - 2:30 hod
Wolscheneck (1.699 m) - 0:15 hod
Brendlhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Brendlhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Brendlhütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování St. Stefan im Lavanttal: rekreační dům 'Karrer' pro 4 osoby
3-pokojový dům 50 m2, v přízemí. Stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Velký balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt může být obsazen maximálně 4 osobami (včetně dětské postýlky).

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.2.2019 08:52
Mapa stránek ...