Chata Salzkofelhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Kreuzeckgruppe. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jihozápadním směrem od Kolbnitz. Chata Salzkofelhütte je v nadmořské výšce 1.987 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Salzkofelhütte

Kreuzeckgruppe

Salzkofelhütte
© foto: OEAV
Salzkofelhütte (Kreuzeckgruppe)
Salzkofelhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Salzkofelhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Salzkofelhütte v oblasti Kreuzeckgruppe:
   Chata Salzkofelhütte je v oblasti Kreuzeckgruppe v nadmořské výšce 1.987 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Steinnelke. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do poloviny září. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařkou je Aleta Unterlass.

Telefon na chatu je +43 650 7217170
E-mail: salzkofel@a1.net

Na chatě Salzkofelhütte je celkem 25 lůžek. V pokojích je celkem 16 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 9 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem a vejde se sem 6 lidí.

Přístupové cesty na chatu Salzkofelhütte:
z po cestě z Napplach přes Alpenheim (650 m) - 2:00 hod
z Kolbnitz (600 m) - 4:30 hod
z Möllbrücke (550 m) - 5:30 hod
z Napplach přes Teuchl a Alpenheim (1.200 m) - 6:00 hod
ze Sachsenburg (550 m) - 5:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Salzkofel (2.498 m) - 1:15 hod
Grakofel (2.551 m) - 3:00 hod
Geyersspitze (2.403 m) - 2:00 hod
Stagor (2.288 m) - 5:00 hod
chata Feldnerhütte (2.182 m) - 6:00 hod
Salzkofelhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Salzkofelhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Salzkofelhütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Steinfeld: rekreační dům 'Stagora' pro 4 osoby
3-pokojová chata 70 m2. V roce 2014, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a sprcha. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s kamna na dřevo. WC zvlášť. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město.
Ubytování
Ubytování Mallnitz: rekreační dům 'Marie-Sophie' pro 7 osob
5-pokojová vila 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna se zimní zahrada s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj s panoramatickým oknem s otevřený krb. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x otevřený dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Velká terasa 120 m2. Zahradní nábytek, lehátka (3x), odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, 2 auta). Pozor prosím: nekuřácký dům.

V okolí je více ubytování (ještě další dvě). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.6.2018 15:52
Mapa stránek ...