Chata Polinikhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Kreuzeckgruppe. Chata je vzdušnou čarou necelé 3 km přibližně jihozápadním směrem od Obervellachu. Chata Polinikhütte je v nadmořské výšce 1.884 m a má kapacitu 35 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Polinikhütte

Kreuzeckgruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Polinikhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Polinikhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Polinikhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Polinikhütte v oblasti Kreuzeckgruppe:
   Chata Polinikhütte je v oblasti Kreuzeckgruppe v nadmořské výšce 1.884 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Mölltal. V létě bývá chata v provozu od začátku června do začátku října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařkou je Marianne Gussnig.

Telefon na chatu je +43 664 2105612
E-mail: arnold.bucher@rkm.at

Na chatě Polinikhütte je celkem 35 lůžek. V pokojích je celkem 15 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 20 lůžek.

Přístupové cesty na chatu Polinikhütte:
z Flattachu (2.784 m) - 7:00 hod
od Jägerhütte - 1:30 hod
z Napplach-Teuchl (2.784 m) - 7:00 hod
z Obervellachu - 3:00 hod
z Wunzenalmu (1.100 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Polinik (2.784 m) - 3:00 hod
Ebeneck (2.122 m) - 1:30 hod
Rauchkopf (2.176 m) - 2:00 hod
Gamskar (2.580 m) - 2:30 hod
chata Feldnerhütte (2.182 m) přes Polinik (2.784 m) - 11:00 hod
Polinikhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Polinikhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Polinikhütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Mallnitz: rekreační dům 'Marie-Sophie' pro 7 osob
5-pokojová vila 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna se zimní zahrada s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj s panoramatickým oknem s otevřený krb. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x otevřený dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Velká terasa 120 m2. Zahradní nábytek, lehátka (3x), odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, 2 auta). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování
Ubytování Dellach: rekreační dům 'Wassertheureralm' pro 6 osob
3-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně) s kamna na dřevo. Ve spodním patře: sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 3x dvoulůžko. Velké zahradní sezení. Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. Sprcha/WC ve spodním poschodí jsou přístupné venkovními dveřmi.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 10:14
Mapa stránek ...