Chata Hugo Gerbers Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Kreuzeckgruppe. Chata je vzdušnou čarou necelých 10 km severozápadně od Dellach im Drautal a asi 7,5 km jihovýchodně od Rangersdorfu. Chata Hugo Gerbers Hütte je v nadmořské výšce 2.347 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Hugo Gerbers Hütte

Kreuzeckgruppe

Obrázek nemáme k dispozici
Hugo Gerbers Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Hugo Gerbers Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Hugo Gerbers Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Hugo Gerbers Hütte v oblasti Kreuzeckgruppe:
   Chata Hugo Gerbers Hütte je v oblasti Kreuzeckgruppe v nadmořské výšce 2.347 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Alpenverein Gebirgsverein. V létě bývá chata v provozu od začátku července do poloviny září. Chatařem je Gerhard Nesvadba.

Telefon na chatu je +43 699 19523336

   Na chatě Hugo Gerbers Hütte je celkem 25 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) se nezamyká a má kapacitu asi 5 osob.

Přístupové cesty na chatu:
Leppener Alm (1.580 m) - 2:00 hod
Oberdrauburg (629 m) - 5:30 hod
Weneberger Alm (1.806 m) - 2:00 hod
Zwickenberg-Strieden (1.230 m) - 3:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Hugo Gerbers Hütte:
Hochkreuz (2.708 m) - 3:00 hod
Kreuzelhöhe (2.623 m) - 1:00 hod
Scharnik (2.655 m) - 2:00 hod
Hugo Gerbers Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Hugo Gerbers Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Dellach: rekreační dům 'Wassertheureralm' pro 6 osob
3-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně) s kamna na dřevo. Ve spodním patře: sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 3x dvoulůžko. Velké zahradní sezení. Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. Sprcha/WC ve spodním poschodí jsou přístupné venkovními dveřmi.
Ubytování
Ubytování Steinfeld: rekreační dům 'Stagora' pro 4 osoby
3-pokojová chata 70 m2. V roce 2014, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a sprcha. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s kamna na dřevo. WC zvlášť. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 20:41
Mapa stránek ...