Chatu Bettelwurfhütte najdete v rakouském Tyrolsku v horské skupině Karwendel. Chata je vzdušnou čarou asi 5,7 km severním směrem od Hall in Tirol. Chata Bettelwurfhütte je v nadmořské výšce 2.077 m a má kapacitu 62 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Bettelwurfhütte

Karwendel

Obrázek nemáme k dispozici
Bettelwurfhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Bettelwurfhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Bettelwurfhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Bettelwurfhütte v oblasti Karwendel:
   Chata Bettelwurfhütte je v horské oblasti Karwendel v nadmořské výšce 2.077 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Innsbruck. V létě bývá chata v provozu od června do konce září. Chataři jsou zde Gabi a Robert Lukasser. Chata má kapacitu 62 lůžek. V pokojích je 26 lůžek a ve společných noclehárnách (Matratzenlager) 36 lůžek. V zimě je zde otevřený Winterraum (zimní místnost) s kapacitou pro 6 osob.
Telefon na chatu je +43 5223 53353, +43 699 10684073
E-mail: bockaufberge@bettelwurfhuette.at

Přístupové cesty na chatu:
Pokud potřebujete někde zaparkovat auto, tak údolí Halltal je od roku 2012 pro soukromou dopravu uzavřeno. Parkovat je možné jen na začátku údolí Halltal na severním okraji Hall in Tirol.
horní stanice lanovky Hafelekar (2.256 m) - 4:30 hod
parkoviště na začátku údolí Halltal (764 m) - 4:00 hod
parkoviště na začátku údolí Halltal (764 m) - přes Lafatscher Joch (764 m) - 6:00 hod

Vrcholy v okolí chaty Bettelwurfhütte:
Großer Bettelwurf (2.725 m) - 1:45 hod
Kleiner Bettelwurf (2.649 m) - 1:45 hod
Großer Bettelwurf (přes Kleiner Bettelwurf) - 4:30 hod
Speckkarspitze (2.621 m) - 2:45 hod
Fallbachkarspitze (2.324 m) - 2:00 hod
Bettelwurfhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Bettelwurfhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Tulfes: rekreační dům 'Landhaus Wegscheider' pro 4 osoby
4-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2012, útulné zařízení: vstup. Jídelna. Otevřený obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), kamna na dřevo. (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: zkosen 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Zkosen 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna/WC. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let (extra), dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Ubytování
Ubytování Hall in Tirol: apartmán 'Salvatorgasse 10' pro 5 osob
4-pokojový byt 98 m2 v 3. patře. Prostorné, útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, kabelová TV, plochá obrazovka a kachlová kamna. 1x pokoj s 1x lůžko. 2x dvoulůžkový pokoj. Velká, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Dřevěné podlahy. Výhled na město. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě dalších 9). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 10:07
Mapa stránek ...