Chata Klagenfurter Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Karawanken a Bachergebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 8.4 km přibližně jižním směrem od Freistritz im Rosental. Chata Klagenfurter Hütte je v nadmořské výšce 1.664 m a má kapacitu 40 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Klagenfurter Hütte

Karawanken a Bachergebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Klagenfurter Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Klagenfurter Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Klagenfurter Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Klagenfurter Hütte v oblasti Karawanken a Bachergebirge:
   Chata Klagenfurter Hütte je v oblasti Karawanken a Bachergebirge v nadmořské výšce 1.664 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Klagenfurt. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu do října. Chataři jsou Siegfried a Sandra Payrer.

Telefon na chatu je +43 664 8660608
E-mail: klagenfurterhuette@gmail.com

   Na chatě Klagenfurter Hütte je celkem 40 lůžek. V pokojích je celkem 20 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 20 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem a vejde se sem 16 lidí.

Přístupové cesty na chatu Klagenfurter Hütte:
z Bodental - 3:00 hod
z Feistritz - 4:00 hod
z parkoviště Bärental - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Geißberg (2.011 m) - 1:00 hod
Hochstuhl (2.249 m) - 2:30 hod
Bielschitza (1.956 m) - 1:00 hod
Vertatscha (2.181 m) - 3:00 hod
Bielschitza Sattel (1.840 m)
Hochstuhl-Klettersteig
Bielschitza Sattel (1.840 m)
Klagenfurter Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Klagenfurter Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Keutschach am See: apartmán 'Keutschach' pro 4 osoby
3-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Pěkný, na krajinu. K dispozici: sauna (extra). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 06:54
Mapa stránek ...