Chata Klagenfurter Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Karawanken a Bachergebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 8.4 km přibližně jižním směrem od Freistritz im Rosental. Chata Klagenfurter Hütte je v nadmořské výšce 1.664 m a má kapacitu 40 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Klagenfurter Hütte

Karawanken a Bachergebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Klagenfurter Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Klagenfurter Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Klagenfurter Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Klagenfurter Hütte v oblasti Karawanken a Bachergebirge:
   Chata Klagenfurter Hütte je v oblasti Karawanken a Bachergebirge v nadmořské výšce 1.664 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Klagenfurt. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu do října. Chataři jsou Siegfried a Sandra Payrer.

Telefon na chatu je +43 664 8660608
E-mail: klagenfurterhuette@gmail.com

   Na chatě Klagenfurter Hütte je celkem 40 lůžek. V pokojích je celkem 20 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 20 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě zamčená AV-klíčem a vejde se sem 16 lidí.

Přístupové cesty na chatu Klagenfurter Hütte:
z Bodental - 3:00 hod
z Feistritz - 4:00 hod
z parkoviště Bärental - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Geißberg (2.011 m) - 1:00 hod
Hochstuhl (2.249 m) - 2:30 hod
Bielschitza (1.956 m) - 1:00 hod
Vertatscha (2.181 m) - 3:00 hod
Bielschitza Sattel (1.840 m)
Hochstuhl-Klettersteig
Bielschitza Sattel (1.840 m)
Náhled zobrazení polohy Klagenfurter Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Keutschach am See: apartmán 'Keutschach' pro 4 osoby
3-pokojový byt 75 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka (4x). Pěkný, na krajinu. K dispozici: sauna (extra). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.3.2018 14:31
Mapa stránek ...