Chata Sonnschienhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Hochschwabgruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 12 km přibližně severovýchodním směrem od Eisenerz. Chata Sonnschienhütte je v nadmořské výšce 1.526 m a má kapacitu 63 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Sonnschienhütte

Hochschwabgruppe

Sonnschienhütte
© foto: OEAV
Sonnschienhütte (Hochschwabgruppe)
Sonnschienhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Sonnschienhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Sonnschienhütte v oblasti Hochschwabgruppe:
   Chata Sonnschienhütte je v oblasti Hochschwabgruppe v nadmořské výšce 1.526 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Voisthaler. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do poloviny září. V zimní sezóně bývá otevřená od Vánoc do začátku ledna. Chataři jsou Dietmar Hirschegger a Franziska Grabmair.

Telefon na chatu je +43 664 5112474

Na chatě Sonnschienhütte je celkem 63 lůžek. V pokojích je celkem 13 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 50 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Sonnschienhütte:
z Bodenbauer (884 m) - 3:00 hod
z Eisenerz (736 m) - 5:30 hod
z Tragöß-Jassing (884 m) - 2:00 hod
z Tragöß-Oberort (780 m) - 3:00 hod
z Wildalpen (607 m) - 4:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Ebenstein (2.133 m) - 2:50 hod
Brandstein (2.003 m) - 3:00 hod
Großer Grießstein (2.023 m) - 3:00 hod
Schaufelwand (2.022 m) - 2:30 hod
Fleischer Biwak (2.153 m) - 3:15 hod
chata Leobner Hütte (1.582 m) - 4:00 hod
chata Voisthaler Hütte (1.654 m) - 6:00 hod
chata Schiestlhaus (2.153 m) - 4:30 hod
Sonnschienhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Sonnschienhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Sonnschienhütte - další informace na internetu:
Eisenerz (751 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Eisenerz: celkem 20 apartmánů pro 4 až 6 osob
Moderní, komfortní rekreační středisko 'Erzberg Alpin Resort'. 3 km od centra, slunná, vyvýšená poloha. Společné: velká zahrada s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. Dětské hřiště, zatravněný vnitřní dvůr. V rekreačním zařízení: recepce, kuželková dráha (extra), pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Supermarket 1.5 km, restaurace 200 m, potápěčské centrum 6 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km, jezero Leopoldsteiner See 1.5 km. Sportovní centrum 100 m, lyžařské centrum 11 km, běžkařské stopy 6 km, kluziště 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Abenteuer Erzberg 5 km, Naturpark Gesäuse 12 km, Schaubergwerk Radmer 17 km. Snadno ...
Ubytování
Ubytování Thörl: apartmán 'Rossegger' pro 3 osoby
2-pokojový byt ve zvýšeném přízemí. Pěkné a útulné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj s panoramatickým oknem s TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba) s 1x pohovka a jídelní kout. Sprcha, WC zvlášť. Velká terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 06:58
Mapa stránek ...