Chata Lilienfelder Hütte je v Dolním Rakousku v horské skupině Gutensteiner Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelé 2 km přibližně jihovýchodním směrem od Schrambachu. Chata Lilienfelder Hütte je v nadmořské výšce 956 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Lilienfelder Hütte

Gutensteiner Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Lilienfelder Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Lilienfelder Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Lilienfelder Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Lilienfelder Hütte v oblasti Gutensteiner Alpen:
   Chata Lilienfelder Hütte je v oblasti Gutensteiner Alpen v nadmořské výšce 956 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Gebirgsverein. V létě bývá chata v provozu od května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu většinou do konce dubna. Chata bývá v provozu od pátku do neděle. Chataři jsou Jutta a Andreas Bollwein.

Telefon na chatu je +43 2762 53567
E-mail: lilienfelderhuette@gebirgsverein.at

   Na chatě Lilienfelder Hütte je celkem 25 lůžek. V pokojích je celkem 5 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 20 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Lilienfelder Hütte:
z Freiland (402 m) - 2:00 hod
z Lilienfeld (383 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Muckenkogel (1.248 m) - 1:30 hod
Kloster Hinteralpe (1.311 m) - 2:00 hod
Lilienfelder Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Lilienfelder Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Lilienfelder Hütte - další informace na internetu:
Hohenberg (586 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Sankt Aegyd am Neuwalde: rekreační dům 'Haus Ahlfeld' pro 4 osoby
2-pokojová chata 65 m2. Komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), jídelní kout, rádio a kachlová kamna. Vstup na zahradu, na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj s elektrické topení. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů, dřevo (zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 17:26
Mapa stránek ...