Chata Hubertushaus je v Dolním Rakousku v horské skupině Gutensteiner Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3 km přibližně jihozápadním směrem od Grünbach am Schneeberg. Chata Hubertushaus je v nadmořské výšce 946 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Hubertushaus

Gutensteiner Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Hubertushaus - fotografie bohužel není k dispozici
Hubertushaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Hubertushaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Hubertushaus v oblasti Gutensteiner Alpen:
   Chata Hubertushaus je v oblasti Gutensteiner Alpen v nadmořské výšce 946 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Gebirgsverein. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu většinou do Vánoc. Chatařem je Lukas Schanzer.

Telefon na chatu je +43 699 17096562
E-mail:

   Na chatě Hubertushaus je celkem 25 lůžek. V pokojích je celkem 25 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) ani zimní místnost (Winterraum) na chatě nejsou.

Přístupové cesty na chatu:
Grünbach (549 m) - 2:00 hod
Kleinkanzelhaus (1.065 m) - 1:00 hod
Unter-Höflein (468 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Hubertushaus:
Plackles (1.132 m) - 0:45 hod
V okolí jsou zajištěné cesty:
Alpinsteig Wagnersteig (klettersteig) A
Alpinsteig Springlessteig (klettersteig) A
Gebirgsvereinssteig (klettersteig) C-D
Wildenauersteig (klettersteig) C-D
Steirerspur (klettersteig) C-D
Hubertushaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Hubertushaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Hubertushaus - další informace na internetu:
Gutenstein (481 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Feichtinger' pro 4 osoby
3-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní kout, TV, TV-satelit, plochá obrazovka, kachlová kamna a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. V podkroví: 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x místo ke spaní. Dřevěné podlahy. Terasa. Zahradní nábytek, odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Ubytování
Ubytování Priggliz: rekreační dům 'Weidmann' pro 2 osoby
2-pokojový dům 60 m2, ve zvýšeném přízemí. Světlé, stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV a kamna na dřevo. Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Dřevěné podlahy. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:46
Mapa stránek ...