Chata Sadnighaus je v rakouských Korutanech v horské skupině Goldberggruppe. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jihovýchodním směrem od Großkirchheimu. Chata Sadnighaus je v nadmořské výšce 1.880 m a má kapacitu 40 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Sadnighaus

Goldberggruppe

Sadnighaus
© foto: OEAV
Sadnighaus (Goldberggruppe)
Sadnighaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Sadnighaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Sadnighaus v oblasti Goldberggruppe:
   Chata Sadnighaus je v oblasti Goldberggruppe v nadmořské výšce 1.880 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Großkirchheim-Heiligenblut. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do začátku října. V zimní sezóně bývá otevřená od poloviny prosince většinou do začátku dubna. Chatařkou je Margit Pobitzer.

Telefon na chatu je +43 4825 20050, +43 676 9492770
E-mail: sadnighaus@aon.at

Na chatě Sadnighaus je celkem 40 lůžek. V pokojích je celkem 30 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 10 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Sadnighaus:
k chatě se dá dojet autem, u chaty je parkoviště
z Mörtschach (972 m)

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Stellkopf (2.851 m) - 3:30 hod
Mohar (2.604 m) - 2:15 hod
Hilmersberg (2.670 m) - 2:30 hod
Makernispitze (2.644 m) - 3:00 hod
Großer Sadnig (2.745 m) - 3:30 hod
Rote Wand (2.855 m) - 3:45 hod
Naturlehrweg Astner Moos (1.850 m) - 1:30 hod
Schobertörl (2.355 m)
chata Almgasthaus Glocknerblick (2.050 m) - 1:30 hod
chata Fraganter Schutzhaus (1.810 m) přes Schobertörl (2.355 m) - 3:00 hod
Sadnighaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Sadnighaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Schareck (3123 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Heiligenblut: 2 apartmány pro 3 až 6 osob
Bytový dům 'Glockner'. Na kraji obce, 500 m od centra, klidná, slunná poloha ve svahu. V domě: výtah. Parkovací místo. Restaurace 500 m, krytý bazén 200 m. Golfové hřiště 44 km, tenis 1 km, lanová dráha 400 m, vlek 200 m, lyžařská škola 500 m, kluziště 1 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Ubytování
Ubytování Mallnitz: rekreační dům 'Marie-Sophie' pro 7 osob
5-pokojová vila 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna se zimní zahrada s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj s panoramatickým oknem s otevřený krb. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x otevřený dvoulůžkový pokoj s TV-satelit. Velká terasa 120 m2. Zahradní nábytek, lehátka (3x), odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na les. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté, 2 auta). Pozor prosím: nekuřácký dům.

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 20:01
Mapa stránek ...