Samoobslužná chata Weissbriacher Hütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Gailtaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3 km přibližně severozápadním směrem od Weißbriach. Chata Weissbriacher Hütte je v nadmořské výšce 1.567 m a má kapacitu 15 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Weissbriacher Hütte

Gailtaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Weissbriacher Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Weissbriacher Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Weissbriacher Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Weissbriacher Hütte v oblasti Gailtaler Alpen:
   Samoobslužná chata Weissbriacher Hütte je v oblasti Gailtaler Alpen v nadmořské výšce 1.567 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Hermagor. Chata je v provozu celoročně, je ale uzamřená AV-klíčem. Správcem chaty je Adolf Hubmann.

Telefon na správce chaty je +43 676 84950044

Na chatě Weissbriacher Hütte je celkem 15 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není. Na chatě není trvale přítomen žádný chatař ani obslužný personál. Chata je trvale uzamčena AV-klíčem.

Přístupové cesty na chatu Weissbriacher Hütte:
z Kirchbach (642 m) - 3:45 hod
z Weißbriach (806 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
chata E.T. Compton Hütte (1.650 m) přes Sattelnock (2.033 m) - 3:30 hod
Reißkofel (2.371 m) - 3:15 hod
Kumitsch (1.734 m) - 30 minut
Sattelnock (2.033 m) - 1:30 hod
Weissbriacher Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Weissbriacher Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Weissbriacher Hütte - další informace na internetu:
Hermagor - Pressegger See (614 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Steinfeld: rekreační dům 'Stagora' pro 4 osoby
3-pokojová chata 70 m2. V roce 2014, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a sprcha. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s kamna na dřevo. WC zvlášť. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město.
Ubytování
Ubytování Dellach: rekreační dům 'Wassertheureralm' pro 6 osob
3-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně) s kamna na dřevo. Ve spodním patře: sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 3x dvoulůžko. Velké zahradní sezení. Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. Sprcha/WC ve spodním poschodí jsou přístupné venkovními dveřmi.

V okolí je více ubytování (ještě další dvě). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 08:08
Mapa stránek ...