Reisskofel Biwak je v rakouských Korutanech v horské skupině Gailtaler Alpen. Bivak je vzdušnou čarou asi 4 km přibližně severovýchodním směrem od Dellach. Tato malá dřevěná chatka je v nadmořské výšce 1.799 m a má 3 lůžka. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Reisskofel Biwak

Gailtaler Alpen

Reisskofel Biwak
© foto: OEAV
Reisskofel Biwak (Gailtaler Alpen)
Reisskofel Biwak - poloha na mapě
Zobrazení polohy Reisskofel Biwak na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Reisskofel Biwak v oblasti Gailtaler Alpen:
   Reisskofel Biwak je v oblasti Gailtaler Alpen v nadmořské výšce 1.799 m. Bivak patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Obergailtal-Lesachtal. Toto samoobslužné přístřeší je otevřené celoročně. Správcem bivaku je Ewald Tiefenbacher.

Telefon na správce je +43 4715 8243 nebo +43 676 5858625

V malé chatce Reisskofel Biwak jsou celkem 3 lůžka. Jedná se o samoobslužnou chatu, na které není trvale přítomen žádný chatař ani personál. Za přespání se platí do kasičky.

Přístupové cesty na chatu:
z Gratendorfu do Reißkofelbad autem a dále pěšky - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Reißkofel (2.371 m) - 2:30 hod
Torkofel (2.275 m) - 2:45 hod
chata Edward Theodore Compton Hütte (1.650 m) přes Reißkofel (2.371 m) - 4:30 hod
Reisskofel Biwak náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Reisskofel Biwak na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Reisskofel Biwak - další informace na internetu:
Hermagor - Pressegger See (614 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Dellach: rekreační dům 'Wassertheureralm' pro 6 osob
3-pokojová chata 120 m2 na 2 podlažích. Jednoduché a stylové zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně) s kamna na dřevo. Ve spodním patře: sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 3x dvoulůžko. Velké zahradní sezení. Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. Sprcha/WC ve spodním poschodí jsou přístupné venkovními dveřmi.
Ubytování
Ubytování Steinfeld: rekreační dům 'Stagora' pro 4 osoby
3-pokojová chata 70 m2. V roce 2014, stylové a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem (140 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a sprcha. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s kamna na dřevo. WC zvlášť. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory, do údolí a na město.

V okolí je více ubytování (ještě jedno). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.6.2018 16:37
Mapa stránek ...