Chata Oberst Klinke Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně severo východním směrem od Triebenu. Chata Oberst Klinke Hütte je v nadmořské výšce 1.504 m a má kapacitu 105 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Oberst Klinke Hütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Oberst Klinke Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Oberst Klinke Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Oberst Klinke Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Oberst Klinke Hütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Chata Oberst Klinke Hütte je v oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 1.504 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Admont-Gesäuse. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do října. V zimní sezóně bývá otevřená od poloviny prosince většinou do konce března. Chataři jsou zde Florian Redemund a Eva Tölgyesi.

Telefon na chatu je +43 3613 2601
E-mail: f.redemund@hotmail.de

Na chatě Oberst Klinke Hütte je celkem 105 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Velmi malá zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená.

Přístupové cesty na chatu Oberst Klinke Hütte:
z Admontu (641 m) - 1:30 hod
z Bärndorfu (650 m) - 2:45 hod
z Triebenu (640 m) - 3:30 hod
z Büschendorfu (650 m)

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Sparafeld (2.247 m) - 2:00 hod
Kalbling (2.196 m) - 2:00 hod
Riffel (2.175 m) - 2:00 hod
Kreuzkogel (2.025 m) - 2:30 hod
Lahngangkogel (1.779 m) - 1:00 hod
Oberst Klinke Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Oberst Klinke Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Oberst Klinke Hütte - další informace na internetu:
Hohentauern (1315 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Hohentauern: celkem 5 apartmánů pro 4 až 8 osob
Ze 65 plně biologických dřevěných domů je tento, uprostřed zemědělské chráněné oblasti Triebener Tauern ve výšce 1274 m n.m rekreační osada 'Feriendorf Hohentauern', 1'274 m n.m.. 65 domy v komplexu 2 km od centra Hohentauern, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště. Potraviny 2 km, restaurace, kavárna 100 m, nádraží 'Trieben' 10 km, termální bazén 'AQUALUX fun & family' 38 km. Golfové hřiště 35 km, jízdárna 200 m, vlek, lyžařské centrum, lyžařská škola 100 m, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Abenteuerwelt Mautern 41 km, Schaubergwerk Oberzeiring 20 km. Pozor prosím: ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 10:03
Mapa stránek ...