Chata Haindlkarhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 11 km přibližně východně od Admontul. Chata Haindlkarhütte je v nadmořské výšce 1.121 m a má kapacitu 71 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Haindlkarhütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Haindlkarhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Haindlkarhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Haindlkarhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Haindlkarhütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Chata Haindlkarhütte je v oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 1.121 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Austria. V létě bývá chata v provozu od května do začátku října. V zimní sezóně je chata zavřená. Chatařkou je Angela Vorraber.

Telefon na chatu je +43 664 1140046
E-mail: vorfritz@gmx.at

   Na chatě Haindlkarhütte je celkem 71 lůžek. V pokojích je celkem 17 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 54 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Haindlkarhütte:
Gasthaus Bachbrücke, železniční zastávka (590 m) - 2:30 hod
Gstatterboden, zastávka autobusu a parkoviště (579 m) - 1:30 hod
Johnsbachstal přes Gsengscharte (620 m) - 2:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Planspitze přes Peternpfad (2.114 m) - Alpines Klettern - 3:15 hod (obtížnost UIAA: II)
Hochtor přes Peternscharte a Roßkuppengrat (2.369 m) - Alpines Klettern - 5:30 hod (obtížnost UIAA: II)
Johnsbachtal (620 m) - 2:00 hod
Roßkuppe N-Wand (2.153 m) - Alpines Klettern - 5:00 hod (obtížnost UIAA: 5+)
Roßkuppenkante (2.153 m) - Alpines Klettern - 5 až 7 hodin (obtížnost UIAA: 6+)
Dachl N-Wand (2.197 m) - Alpines Klettern - 4 až 6 hodin 9¨(obtížnost UIAA: 6+)
Peternscharte opřes Peternpfad (2.040 m) - Klettersteig - 2:30 hod
Haindlkarhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Haindlkarhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Hohentauern (1315 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Eisenerz: celkem 20 apartmánů pro 4 až 6 osob
Moderní, komfortní rekreační středisko 'Erzberg Alpin Resort'. 3 km od centra, slunná, vyvýšená poloha. Společné: velká zahrada s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. Dětské hřiště, zatravněný vnitřní dvůr. V rekreačním zařízení: recepce, kuželková dráha (extra), pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Supermarket 1.5 km, restaurace 200 m, potápěčské centrum 6 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km, jezero Leopoldsteiner See 1.5 km. Sportovní centrum 100 m, lyžařské centrum 11 km, běžkařské stopy 6 km, kluziště 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Abenteuer Erzberg 5 km, Naturpark Gesäuse 12 km, Schaubergwerk Radmer 17 km. Snadno ...
Ubytování
Ubytování Hohentauern: celkem 5 apartmánů pro 4 až 8 osob
Ze 65 plně biologických dřevěných domů je tento, uprostřed zemědělské chráněné oblasti Triebener Tauern ve výšce 1274 m n.m rekreační osada 'Feriendorf Hohentauern', 1'274 m n.m.. 65 domy v komplexu 2 km od centra Hohentauern, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště. Potraviny 2 km, restaurace, kavárna 100 m, nádraží 'Trieben' 10 km, termální bazén 'AQUALUX fun & family' 38 km. Golfové hřiště 35 km, jízdárna 200 m, vlek, lyžařské centrum, lyžařská škola 100 m, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Abenteuerwelt Mautern 41 km, Schaubergwerk Oberzeiring 20 km. Pozor prosím: ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 11:07
Mapa stránek ...