Samoobslužná chata Goferhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 7,1 km přibližně východojihovýchodním směrem od Admontu. Chata Goferhütte je v nadmořské výšce 976 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Goferhütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Goferhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Goferhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Goferhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Goferhütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Samoobslužná chata Goferhütte je v oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 976 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Alpenverein-Gebirgsverein. Chata by měla být k dispozici celoročně, ale aktuální informace a je pořeba vždy před návštěvou zjistit na tel.: +43 1 4052657

Telefon na správce chaty je +43 1 4052657
E-mail: oeav@gebirgsverein.at (do sekce Gebirgsverein)

   Na chatě Goferhütte je celkem 25 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Goferhütte:
Gesäuse-Eingang (659 m) - 1:30 hod
Johnsbach (753 m) - 1:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Admonter Reichenstein (2.251 m)
Sparafeld (2.247 m)
Goferhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Goferhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Goferhütte - další informace na internetu:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Hohentauern: celkem 5 apartmánů pro 4 až 8 osob
Ze 65 plně biologických dřevěných domů je tento, uprostřed zemědělské chráněné oblasti Triebener Tauern ve výšce 1274 m n.m rekreační osada 'Feriendorf Hohentauern', 1'274 m n.m.. 65 domy v komplexu 2 km od centra Hohentauern, klidná, slunná poloha ve svahu, přímo u sjezdovek. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu, veřejné parkoviště. Potraviny 2 km, restaurace, kavárna 100 m, nádraží 'Trieben' 10 km, termální bazén 'AQUALUX fun & family' 38 km. Golfové hřiště 35 km, jízdárna 200 m, vlek, lyžařské centrum, lyžařská škola 100 m, běžkařské stopy 200 m. Atrakce v blízkosti: Abenteuerwelt Mautern 41 km, Schaubergwerk Oberzeiring 20 km. Pozor prosím: ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 16:03
Mapa stránek ...