Chata Ennstaler Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 5,3 km přibližně severozápadním západním směrem od Hieflau. Chata Ennstaler Hütte je v nadmořské výšce 1.543 m a má kapacitu 65 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Ennstaler Hütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Ennstaler Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Ennstaler Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Ennstaler Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Ennstaler Hütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Chata Ennstaler Hütte je v oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 1.543 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Steyr. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do konce října. V zimní sezóně je chata zavřená. Chatařkou je Christina Mayer.

Telefon na chatu je +43 664 4901737
E-mail: ennstalerhuette@gmail.com

   Na chatě Ennstaler Hütte je celkem 65 lůžek. V pokojích je celkem 14 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 51 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu:
Großreifling (500 m) - 3:30 hod
Gstatterboden (564 m) - 3:00 hod
Hieflau (517 m) - 5:00 hod
St. Gallen (513 m) - 5:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí Ennstaler Hütte:
Tamischbachturm (Aussichtsberg) (2.035 m) - 1:30 hod
Tieflimauer (1.814 m) - 1:30 hod
Kleiner Buchstein (1.994 m) - 5:00 hod
Teufelssteig - 2:00 hod
Ennstaler Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Ennstaler Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Eisenerz: celkem 20 apartmánů pro 4 až 6 osob
Moderní, komfortní rekreační středisko 'Erzberg Alpin Resort'. 3 km od centra, slunná, vyvýšená poloha. Společné: velká zahrada s rostlinami a stromy, louka k odpočinku. Dětské hřiště, zatravněný vnitřní dvůr. V rekreačním zařízení: recepce, kuželková dráha (extra), pračka (společné, extra), půjčovna jízdních kol. Donáška pečiva. Parkovací místo u domu. Supermarket 1.5 km, restaurace 200 m, potápěčské centrum 6 km, koupaliště 3 km, krytý bazén 3 km, jezero Leopoldsteiner See 1.5 km. Sportovní centrum 100 m, lyžařské centrum 11 km, běžkařské stopy 6 km, kluziště 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Abenteuer Erzberg 5 km, Naturpark Gesäuse 12 km, Schaubergwerk Radmer 17 km. Snadno ...

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.7.2018 15:58
Mapa stránek ...