Chata Bosruckhütte je v Horním Rakousku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3,5 km jihovýchodně od Spital am Pyhrn. Chata Bosruckhütte je v nadmořské výšce 1.036 m a má kapacitu 44 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Bosruckhütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Bosruckhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Bosruckhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Bosruckhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Bosruckhütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Chata Bosruckhütte je v horské oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 1.036 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Spital am Pyhrn. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřeno od konce prosince většinou do velikonoc. Chatařem je Franz Salfinger.

   Na chatě Bosruckhütte se může ubytovat až 44 osob. V pokojích je 12 lůžek a ve společné noclehárně (Matratzenlager) je 32 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.
Telefon na chatu je +43 7563 666, +43 664 1343181
E-mail: info@bosruckhuette.at

Přístupové cesty na chatu:
Autem je možné dojet až téměř k chatě na malé parkoviště, kde zaparkujete zdarma. Ze Spital am Pyhrn je to sem autem asi 20 minut a pěšky k chatě pak asi 5 minut.
Gasthaus Grünau - 1:15 hod
Spital am Pyhrn (650 m) - 1:45 hod

Horské vrcholy v okolí:
Großer Pyhrgas (2.244 m) - 3:00 hod
Scheiblingstein (2.197 m) - 3:45 hod
Bosruck (2.009 m) - 2:30 hod

Další zajímavé cíle v okolí Bosruckhütte:
přes Rohrauerhaus na Hofalm (1.335 m) - 1:45 hod

Soutěska Dr. Vogelgesang Klamm. Jedná se o druhou nejdelší skalní soutěsku v Rakousku. Délka cesty je asi 1500 metrů a je v ní 500 dřevěných a kamenných schodů. Soutěska začáná asi 15 minut pěšky od parkoviště ve Spital am Pyhrn a končí nedaleko chaty Bosruckhütte. Za vstup do soutěsky se platí vstupné.
Bosruckhütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Bosruckhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Spital am Pyhrn (668 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 09:32
Mapa stránek ...