Chata Bosruckhütte je v Horním Rakousku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3,5 km jihovýchodně od Spital am Pyhrn. Chata Bosruckhütte je v nadmořské výšce 1.036 m a má kapacitu 44 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Bosruckhütte

Ennstaler Alpen

Obrázek nemáme k dispozici
Bosruckhütte - fotografie bohužel není k dispozici
Bosruckhütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Bosruckhütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Bosruckhütte v oblasti Ennstaler Alpen:
   Chata Bosruckhütte je v horské oblasti Ennstaler Alpen v nadmořské výšce 1.036 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Spital am Pyhrn. V létě bývá chata v provozu od začátku května do konce října. V zimní sezóně bývá otevřeno od konce prosince většinou do velikonoc. Chatařem je Franz Salfinger.

   Na chatě Bosruckhütte se může ubytovat až 44 osob. V pokojích je 12 lůžek a ve společné noclehárně (Matratzenlager) je 32 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.
Telefon na chatu je +43 7563 666, +43 664 1343181
E-mail: info@bosruckhuette.at

Přístupové cesty na chatu:
Autem je možné dojet až téměř k chatě na malé parkoviště, kde zaparkujete zdarma. Ze Spital am Pyhrn je to sem autem asi 20 minut a pěšky k chatě pak asi 5 minut.
Gasthaus Grünau - 1:15 hod
Spital am Pyhrn (650 m) - 1:45 hod

Horské vrcholy v okolí:
Großer Pyhrgas (2.244 m) - 3:00 hod
Scheiblingstein (2.197 m) - 3:45 hod
Bosruck (2.009 m) - 2:30 hod

Další zajímavé cíle v okolí Bosruckhütte:
přes Rohrauerhaus na Hofalm (1.335 m) - 1:45 hod

Soutěska Dr. Vogelgesang Klamm. Jedná se o druhou nejdelší skalní soutěsku v Rakousku. Délka cesty je asi 1500 metrů a je v ní 500 dřevěných a kamenných schodů. Soutěska začáná asi 15 minut pěšky od parkoviště ve Spital am Pyhrn a končí nedaleko chaty Bosruckhütte. Za vstup do soutěsky se platí vstupné.
Náhled zobrazení polohy Bosruckhütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Spital am Pyhrn (668 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 02:42
Mapa stránek ...