Chata Freschenhaus je v rakouském Vorarlbersku v horské skupině Bregenzerwaldgebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 9 km přibližně západním směrem od Damüls. Chata Freschenhaus je v nadmořské výšce 1.846 m a má kapacitu 49 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Freschenhaus

Bregenzerwaldgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Freschenhaus - fotografie bohužel není k dispozici
Freschenhaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Freschenhaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Freschenhaus v oblasti Bregenzerwaldgebirge:
   Chata Freschenhaus je v oblasti Bregenzerwaldgebirge v nadmořské výšce 1.846 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Vorarlberg. V létě bývá chata v provozu od poloviny června do poloviny října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Martin Eberhard.

Telefon na chatu je +43 664 3272725
E-mail: martin.eberhard@aon.at

   Na chatě Freschenhaus je celkem 49 lůžek. V pokojích je celkem 26 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 23 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) je v zimě otevřená a vejde se sem 18 lidí.

Přístupové cesty na chatu Freschenhaus:
Bad Laterns (1.200 m) - 2:15 hod
Innerlaterns (1.000 m) - 2:30 hod
Dornbirn Ebnit (1.075 m) - 5:30 hod
Furx (1.140 m) - 2:30 hod
Rankweil (500 m) - 4:30 hod
Alpe Gapfohl (1.600 m) - 1:30 hod
Alpe Saluver (1.565 m) - 0:45 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Hoher Freschen (2.004 m) - 0:45 hod
Hohe Matona (1.997 m) - 0:45 hod
Freschenhaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Freschenhaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Laterns: rekreační dům 'Runnimoos' pro 20 osob
12-pokojový dům 480 m2 na 4 podlažích. Vkusné zařízení: herní místnost. 4x sprcha. V horním patře: velká jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Velká kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, 1 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, gril, parní zařízení) s podávací okénko. 4x WC zvlášť. Ve 2. patře: 4x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 3x lůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, kuchyňským koutem a TV-satelit. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka a TV-satelit. 2x WC zvlášť. V podkroví: 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). 1x velký pokoj s 6x lůžko. 2x WC zvlášť. Komfortní zařízení ...
Ubytování
Ubytování Blons: apartmán 'Elsa' pro 4 osoby
3-pokojový byt 55 m2, v podkroví. Částéčně zkosený, útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Sprcha/WC. Pěkný panoramatický výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt.

V okolí je více ubytování (ještě další 3). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 10:46
Mapa stránek ...