Chata Zeppezauerhaus je v rakouském Salcbursku v horské skupině Berchtesgadener Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 2,7 km přibližně západním směrem od St. Leonhard. Chata Zeppezauerhaus je v nadmořské výšce 1.663 m a má kapacitu 56 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Zeppezauerhaus

Berchtesgadener Alpen

Zeppezauerhaus
© foto: OEAV
Zeppezauerhaus (Berchtesgadener Alpen)
Zeppezauerhaus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Zeppezauerhaus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Zeppezauerhaus v oblasti Berchtesgadener Alpen:
   Chata Zeppezauerhaus je v oblasti Berchtesgadener Alpen v nadmořské výšce 1.663 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Salzburg. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do poloviny října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařem je Günther Brandstätter.

Telefon na chatu je +43 662 629862 nebo +43 664 5222693
E-mail: zeppezauer@alpenverein-salzburg.at

Na chatě Zeppezauerhaus je celkem 56 lůžek. V pokojích je celkem 16 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 40 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Zeppezauerhaus:
po cestě Dopplersteig z Glanegg - 2:30 hod
z parkoviště Untere Rositten (505 m) - 2:30 hod
po cestě Reitsteig z Glanegg - 2:30 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Geiereck (1.806 m)
Salzburger Hochthron (1.853 m) - 45 minut
chata Stöhrhaus (1.894 m) - 3:00 hod
chata Toni Lenz Hütte (1.550 m) - 2:20 hod
Zeppezauerhaus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Zeppezauerhaus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Ubytování v okolí:
Ubytování
Ubytování Salcburk: apartmán 'Höhne' pro 4 osoby
2-pokojový byt 60 m2 v 3. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí lůžko, 1x skládací lůžko a kabelová TV (plochá obrazovka), CD a stereo přehrávač. Vstup na balkon. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek, odkládací místnost. Výhled na hory a na město. Parkování.
Ubytování
Ubytování Salcburk: apartmán 'Soriat' pro 4 osoby
3-pokojový byt 95 m2 v 2. patře. Prostorné, osobité zařízení: vstup s knihovna. Salón s TV-satelit, video, stereo přehrávač a kachlová kamna. Otevřená jídelna se zimní zahrada. 1x otevřený pokoj se závěsem s 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Koupelna, WC zvlášť. Zahradní sezení. Zimní zahrada. Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

V okolí je více ubytování (ještě další 4). Zobrazit je všechny ...
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.9.2018 10:58
Mapa stránek ...