Kde je Amstettner Hütte na mapě. Poloha Amstettner Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Amstettner Hütte je v Dolním Rakousku u hranice s Horním Rakouskem v horské skupině Ybbstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Gaflenz a asi 4 km západně od Opponitz. Chata Amstettner Hütte je v nadmořské výšce 922 m a má kapacitu 30 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Amstettner Hütte na mapě
(Ybbstaler Alpen)

poloha na mapě

Poloha Amstettner Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Amstettner Hütte: (Ybbstaler Alpen)
   Chata Amstettner Hütte je v Dolním Rakousku u hranice s Horním Rakouskem v horské skupině Ybbstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 3,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Gaflenz a asi 4 km západně od Opponitz. Chata Amstettner Hütte je v nadmořské výšce 922 m a má kapacitu 30 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Hollenstein an der Ybbs (487 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.2.2019 11:00
Mapa stránek ...