Kde je Kellerjochhütte na mapě. Poloha Kellerjochhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Kellerjochhütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Tuxer Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jihovýchodním směrem od Schwaz. Chata Kellerjochhütte je v nadmořské výšce 2.237 m a má kapacitu 26 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Kellerjochhütte na mapě
(Tuxer Alpen)

poloha na mapě

Poloha Kellerjochhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Kellerjochhütte: (Tuxer Alpen)
   Chata Kellerjochhütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Tuxer Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně jihovýchodním směrem od Schwaz. Chata Kellerjochhütte je v nadmořské výšce 2.237 m a má kapacitu 26 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.5.2019 22:01
Mapa stránek ...