Kde je Dr. Heinrich Hackel Hütte na mapě. Poloha Dr. Heinrich Hackel Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chatu Dr. Heinrich Hackel Hütte najdete v rakouském Salcbursku v horské skupině Tennengebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 3,6 km severovýchodně od Werfenweng. Chata Dr. Heinrich Hackel Hütte je v nadmořské výšce 1.531 m a má kapacitu 27 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Dr. Heinrich Hackel Hütte na mapě
( Tennengebirge)

poloha na mapě

Poloha Dr. Heinrich Hackel Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Dr. Heinrich Hackel Hütte: ( Tennengebirge)
   Chatu Dr. Heinrich Hackel Hütte najdete v rakouském Salcbursku v horské skupině Tennengebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 3,6 km severovýchodně od Werfenweng. Chata Dr. Heinrich Hackel Hütte je v nadmořské výšce 1.531 m a má kapacitu 27 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 10:03
Mapa stránek ...