Kde je Innsbrucker Hütte na mapě. Poloha Innsbrucker Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Innsbrucker Hütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Stubaier Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 7,3 km přibližně jižním směrem od Neustift im Stubaital. Chata Innsbrucker Hütte je v nadmořské výšce 2.369 m a má kapacitu 130 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Innsbrucker Hütte na mapě
(Stubaier Alpen)

poloha na mapě

Poloha Innsbrucker Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Innsbrucker Hütte: (Stubaier Alpen)
   Chata Innsbrucker Hütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Stubaier Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 7,3 km přibližně jižním směrem od Neustift im Stubaital. Chata Innsbrucker Hütte je v nadmořské výšce 2.369 m a má kapacitu 130 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.2.2018 23:58
Mapa stránek ...