Kde je Triebentalhütte na mapě. Poloha Triebentalhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Samoobslužná chata Triebentalhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Seckauer Tauern. Chata je vzdušnou čarou asi 7,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Trieben v údolí Triebental. Chata Triebentalhütte je v nadmořské výšce 1.104 m a má kapacitu 18 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Triebentalhütte na mapě
(Seckauer Tauern)

poloha na mapě

Poloha Triebentalhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Triebentalhütte: (Seckauer Tauern)
   Samoobslužná chata Triebentalhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Seckauer Tauern. Chata je vzdušnou čarou asi 7,5 km přibližně jihovýchodním směrem od Trieben v údolí Triebental. Chata Triebentalhütte je v nadmořské výšce 1.104 m a má kapacitu 18 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Hohentauern (1315 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 10:56
Mapa stránek ...