Kde je Sonnleitnerhütte na mapě. Poloha Sonnleitnerhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Samoobslužná chata Sonnleitnerhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Seckauer Tauern. Chata je vzdušnou čarou asi 17 km přibližně severozápadním směrem od Knittelfeldu. Chata Sonnleitnerhütte je v nadmořské výšce 1.215 m a má kapacitu 27 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.

Kde je Sonnleitnerhütte na mapě
(Seckauer Tauern)

poloha na mapě

Poloha Sonnleitnerhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Sonnleitnerhütte: (Seckauer Tauern)
   Samoobslužná chata Sonnleitnerhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Seckauer Tauern. Chata je vzdušnou čarou asi 17 km přibližně severozápadním směrem od Knittelfeldu. Chata Sonnleitnerhütte je v nadmořské výšce 1.215 m a má kapacitu 27 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Zeltweg (666 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 14:22
Mapa stránek ...