Kde je Stubenberghaus na mapě. Poloha Stubenberghaus na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Stubenberghaus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Randgebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 2,5 km přibližně severozápadním směrem od St. Radegund bei Graz. Chata Stubenberghaus je v nadmořské výšce 1.445 m a má kapacitu 32 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Stubenberghaus na mapě
(Randgebirge)

poloha na mapě

Poloha Stubenberghaus na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Stubenberghaus: (Randgebirge)
   Chata Stubenberghaus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Randgebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 2,5 km přibližně severozápadním směrem od St. Radegund bei Graz. Chata Stubenberghaus je v nadmořské výšce 1.445 m a má kapacitu 32 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Graz (365 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2019 01:09
Mapa stránek ...