Kde je Nebelsteinhütte na mapě. Poloha Nebelsteinhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Nebelsteinhütte je v Dolním Rakousku poblíž hranic s Českou republikou. Chata je vzdušnou čarou asi 2,4 km přibližně severozápadním směrem od Harmanschlagu. Chata Nebelsteinhütte je v nadmořské výšce 1.000 m a má kapacitu 44 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Nebelsteinhütte na mapě
(ostatní)

poloha na mapě

Poloha Nebelsteinhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Nebelsteinhütte: (ostatní)
   Chata Nebelsteinhütte je v Dolním Rakousku poblíž hranic s Českou republikou. Chata je vzdušnou čarou asi 2,4 km přibližně severozápadním směrem od Harmanschlagu. Chata Nebelsteinhütte je v nadmořské výšce 1.000 m a má kapacitu 44 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Zwettl (548 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 09:15
Mapa stránek ...