Kde je Uwe Anderle Biwak na mapě. Poloha Uwe Anderle Biwak na mapách Google Maps a Open Street Maps. Nouzový přístřešek Uwe Anderle Biwak je v Horním Rakousku v horské skupině Oberösterreichische Voralpen. Bivak je vzdušnou čarou asi 4,5 km přibližně sebverovýchodním směrem od St. Pankraz. Uwe Anderle Biwak je v nadmořské výšce 1.583 m a má kapacitu 10 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.

Kde je Uwe Anderle Biwak na mapě
(Oberösterreichische Voralpen)

poloha na mapě

Poloha Uwe Anderle Biwak na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Uwe Anderle Biwak: (Oberösterreichische Voralpen)
   Nouzový přístřešek Uwe Anderle Biwak je v Horním Rakousku v horské skupině Oberösterreichische Voralpen. Bivak je vzdušnou čarou asi 4,5 km přibližně sebverovýchodním směrem od St. Pankraz. Uwe Anderle Biwak je v nadmořské výšce 1.583 m a má kapacitu 10 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.3.2019 11:09
Mapa stránek ...