Kde je Kapunerhütte na mapě. Poloha Kapunerhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Kapunerhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Lavanttaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelé 3 km přibližně východojihovýchodním směrem od hraničního přechodu Bachholz mezi Rakouskem a Slovinskem (silnice B76). Chata Kapunerhütte je v nadmořské výšce 1.003 m a slouží pouze jako nouzové přístřeší - není určená k přespávání - jedná se o samoobslužnou chatu. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Kapunerhütte na mapě
(Lavanttaler Alpen)

poloha na mapě

Poloha Kapunerhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Kapunerhütte: (Lavanttaler Alpen)
   Chata Kapunerhütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Lavanttaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelé 3 km přibližně východojihovýchodním směrem od hraničního přechodu Bachholz mezi Rakouskem a Slovinskem (silnice B76). Chata Kapunerhütte je v nadmořské výšce 1.003 m a slouží pouze jako nouzové přístřeší - není určená k přespávání - jedná se o samoobslužnou chatu. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 16:03
Mapa stránek ...