Kde je Feldnerhütte na mapě. Poloha Feldnerhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Feldnerhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Kreuzeckgruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 11 km přibližně severovýchodním směrem od Dellach im Dratal. Chata Feldnerhütte je v nadmořské výšce 2.182 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Feldnerhütte na mapě
(Kreuzeckgruppe)

poloha na mapě

Poloha Feldnerhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Feldnerhütte: (Kreuzeckgruppe)
   Chata Feldnerhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Kreuzeckgruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 11 km přibližně severovýchodním směrem od Dellach im Dratal. Chata Feldnerhütte je v nadmořské výšce 2.182 m a má kapacitu 25 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Mallnitz (1404 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 11:05
Mapa stránek ...