Kde je Porzehütte na mapě. Poloha Porzehütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Porzehütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Karnischer Hauptkamm. Chata je vzdušnou čarou asi 6 km přibližně jihozápadním směrem od Oberlilliach. Chata Porzehütte je v nadmořské výšce 1.942 m a má kapacitu 64 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.

Kde je Porzehütte na mapě
(Karnischer Hauptkamm)

poloha na mapě

Poloha Porzehütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Porzehütte: (Karnischer Hauptkamm)
   Chata Porzehütte je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Karnischer Hauptkamm. Chata je vzdušnou čarou asi 6 km přibližně jihozápadním směrem od Oberlilliach. Chata Porzehütte je v nadmořské výšce 1.942 m a má kapacitu 64 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 09:06
Mapa stránek ...