Kde je Oberst Klinke Hütte na mapě. Poloha Oberst Klinke Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Oberst Klinke Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně severo východním směrem od Triebenu. Chata Oberst Klinke Hütte je v nadmořské výšce 1.504 m a má kapacitu 105 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.

Kde je Oberst Klinke Hütte na mapě
(Ennstaler Alpen)

poloha na mapě

Poloha Oberst Klinke Hütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Oberst Klinke Hütte: (Ennstaler Alpen)
   Chata Oberst Klinke Hütte je v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou necelých 6 km přibližně severo východním směrem od Triebenu. Chata Oberst Klinke Hütte je v nadmořské výšce 1.504 m a má kapacitu 105 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:23
Mapa stránek ...