Kde je Admonter Haus na mapě. Poloha Admonter Haus na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chatu Admonter Haus najdete v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 7 km přibližně severovýchodním směrem od Admontu. Chata Admonter Haus je v nadmořské výšce 1.725m a má kapacitu 32 lůžek. Admonter Haus patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Admonter Haus na mapě
(Ennstaler Alpen)

poloha na mapě

Poloha Admonter Haus na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Admonter Haus: (Ennstaler Alpen)
   Chatu Admonter Haus najdete v rakouském Štýrsku v horské skupině Ennstaler Alpen. Chata je vzdušnou čarou asi 7 km přibližně severovýchodním směrem od Admontu. Chata Admonter Haus je v nadmořské výšce 1.725m a má kapacitu 32 lůžek. Admonter Haus patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.2.2019 13:01
Mapa stránek ...