Kde je Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak na mapě. Poloha Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak na mapách Google Maps a Open Street Maps. Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak je v rakouském Štýrsku v horské skupině Dachsteingebirge. Bivak je vzdušnou čarou asi 5 km přibližně západním směrem od Trautenfels přímo pod vrcholem Grimming. Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak je v nadmořské výšce 2.300 m a má kapacitu 53 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak na mapě
(Dachsteingebirge)

poloha na mapě

Poloha Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak: (Dachsteingebirge)
   Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak je v rakouském Štýrsku v horské skupině Dachsteingebirge. Bivak je vzdušnou čarou asi 5 km přibližně západním směrem od Trautenfels přímo pod vrcholem Grimming. Toni Adam Dr.Obersteiner Biwak je v nadmořské výšce 2.300 m a má kapacitu 53 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 13:12
Mapa stránek ...