Kde je Reisseckhütte na mapě. Poloha Reisseckhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps. Chata Reisseckhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Ankogelgruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 6,6 km přibližně sevrovýchodním směrem od Kolbnitz. Chata Reisseckhütte je v nadmořské výšce 2.287 m a má kapacitu 22 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Pro nejbližší okolí jsou na mapě zobrazeny webové kamery, lyžařské oblasti, místa s předpovědí počasí, místa, kde byla natočena zajímavá videa a také místa, kde naleznete ubytování.

Kde je Reisseckhütte na mapě
(Ankogelgruppe)

poloha na mapě

Poloha Reisseckhütte na mapách Google Maps a Open Street Maps
Sponzorované odkazy:
Kde je Reisseckhütte: (Ankogelgruppe)
   Chata Reisseckhütte je v rakouských Korutanech v horské skupině Ankogelgruppe. Chata je vzdušnou čarou asi 6,6 km přibližně sevrovýchodním směrem od Kolbnitz. Chata Reisseckhütte je v nadmořské výšce 2.287 m a má kapacitu 22 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV.
Hochalmspitze (3360 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:36
Mapa stránek ...